חבילת VST חינמית Digital Fish Phones Fish Fillets

אל תתנו לעיצוב הפשוט להטעות אתכם – חבילת Fish Fillets היא אסופה ורסטילית של כלים למיקסינג שמהווה אופציה חינמית מועדפת על טכנאים רבים. המפתח החביב שאחראי על digitalfishphones.com צבר הכרה רבה בעולם כלי עיבוד הצליל הדיגיטליים בזכות גרסאות וירטואליות די מוצלחות של מגוון מכשירים בסגנון אנלוגי. לצערינו, חבילת Fish Fillets הפופולרית במיוחד כבר לא תומכת במחשבי מקינטוש, אך למי מכם שעובד על Windows – אנו ממליצים עליה בחום.

החבילה כוללת את:

  • Blockfish – קומפרסור המציע מגוון רחב של אפשרויות עיצוב צליל.  בניגוד לקומפרסורים דיגיטליים רבים, הוא עוצב עם דגש על ״נשמה״ ייחודית משלו. הוא נותן בראש, אך יודע גם לשחק יפה כשלומדים לעבוד איתו.

  • Spitfish – פלאגין De-Esser עם ממשק עבודה פשוט במיוחד שנועד בעיקר עבור ערוצי שירה מונופוניים/סטריאופוניים. תוכנן בסגנון De-Esser-ים אנלוגיים קלאסיים כדי להיפטר מתדרים ״דוקרים״ שפוגמים באיכות הצליל.

  • Floorfish – אקספנדר / גייט קל לשימוש עם מנעד רחב שנע בין Expansion עדין, הפחתת רעשי רגע ועד Gating אגרסיבי. מציע פונקצייה ייחודית שסורקת את מקור הצליל ומכיילת את עקומת התגובה בהתאם.

להורדת התוסף

עוד בקטגוריה

אקולייזר VST חינמי מתקדם TDR Nova

TDR Nova הוא אקולייזר פרללי המשולב עם קומפרסור. מסודר בתצורת אקולייזר פרמטרי קלאסית, וכולל סקציית דינמיקה המאפשרת לכסות מגוון מרשים של יישומים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *